Кожному хочеться, щоб квіти у вазочці простояли якнайдовше, радували та створювали домашній затишок і позитивну атмосферу. Як посприяти цьому - розглянемо далі.

Квіти бажано ставити не на пряме сонячне проміння і не на місця з протягом.

Воду у вазочці потрібно щодня змінювати на чисту та ретельно мити ємність. Стебла квітів при цій процедурі підрізають заново.

На тій частині стебла, що буде занурена у воду, знімають листя. Якщо це троянди - бажано зрізати і колючки, так як через ці місця дані квіти п'ють воду також.

Щоб зробити менше навантаження на квітку, можна зрізати невеличкі бокові бутони, що ймовірніше не розпустяться. 

Чим коротше стебло, тим краще вода буде поступати до верхівки, і тис довше простоїть квітка. Якщо, наприклад, маєте троянду з довгим стеблом, бажано підібрати і високу вазу, максимально наповнивши її водою. 

Як варіант, в літні спекотні дні з букетів можна не знімати целофан, що забезпечує квітам певний мікроклімат та створює середовище для подовження їхнього життя. Але це не всім подобається візуально, тому це справа смаку.

Листя можна обприскувати з пульверизатора, але потрібно стежити за тим, щоб вода не потрапила на саму квітку. Найкраще це робити зранку.

Зараз в квіткових магазинах можна знайти консерванти для зрізаних квітів. Потрібно лише додати їх за пропорцією у воду. Це надасть можливість довший термін споглядати на красоту у вазочці.

Бажано враховувати сумісність квітів.