Договір публічної оферти

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином www.srez.com.ua надалі «Продавець», та користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), називається надалі «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає умови купівлі квітів та подарунків, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

1.3.Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України і є еквівалентом "усної угоди" та має належну юридичну силу.

1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.

1.5.У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладання Договорів роздрібної купівлі-продажу після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та/або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, що пропонується до продажу, та розміщена на сайті www.srez.com.ua

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, здійснює замовлення на сайті www.srez.com.ua

"Користувач Сайту" - будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа визначена Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар

"Акцепт" - повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, вказаних Покупцем під час оформлення заявки на сайті.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж та доставку Товару, згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті www.srez.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт www.srez.com.ua у робочий час Продавця.

3.1.2. У вартість замовлення квітів та подарунків не входить доставка до Одержувача в м. Київ та Україна.

3.1.3. Вартість всіх видів доставки вказана в розділі «Доставка» на сайті Продавця.

3.1.4. Разом з тим, Продавець не надає послуги з купівлі та доставки товарів, придбаних у третіх осіб на замовлення Покупця.

3.1.5. Якщо замовлення було повністю оформлено та сплачено Покупцем, створення букета або композиції відбувається за кілька годин до доставки.

3.1.6. Якщо замовлення було оформлено після 20:00 з доставкою "день на день", можливість такої доставки узгоджується додатково з адміністратором інтернет-магазину, та за необхідності оплачується згідно з тарифами служб таксі.

3.1.7. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Неправильна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення у вказаний час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору із Продавцем.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, вказані на сайті www.srez.com.ua, є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не сплачено.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання лише після надходження коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору варіанта доставки самовивіз.

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу або в смс повідомленні на номер телефону, які були вказані при оформленні замовлення.

3.2.7. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

3.3. Умови доставки замовлення.

3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу. Якщо Вам необхідно привітати кількох осіб на різні адреси, або в різний час на одну адресу - необхідно оформити відповідну кількість замовлень.

3.3.2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Одержувачем за телефоном, що вказаний Покупцем у замовленні.

3.3.3. Швидке виконання замовлення та «доставка день у день», виконується протягом 3-х годин після оплати замовлення, за згодоюасоціюванню з Одержувачем.

3.3.4. Оплата замовлення та «доставка день у день» за безготівковим розрахунком повинна бути здійснена мінімум за годину до вибраного інтервалу часу доставки.

3.3.5. Внести зміни до замовлення, Покупець може не пізніше ніж за 3 години до часу доставки замовлення. Якщо замовлення вже сформоване, скасувати його неможливо. Покупець може оформити і оплатити нове замовлення, при цьому попередній забрати в пункті самовивезення або за бажанням Покупця, може бути переадресований іншому одержувачу.

3.4. Виконання замовлення у святкові дні.

3.4.1. Графік виконання та доставки замовлень у святкові дні розміщується на сайті www.srez.com.ua у розділі Оплата та доставка.

3.5. Конфіденційне замовлення.

3.5.1. Конфіденційне замовлення виконується без попереднього погодження з Одержувачем. При формуванні замовлення Покупець уточнює в телефонній розмові з менеджером інтернет магазину «не телефонувати з Одержувачем», тоді він гарантує, що Одержувач перебуватиме за вказаною адресою та часом доставки.

3.5.2. Покупець несе повну відповідальність за надану інформацію до інтернет-магазину.

3.5.3. Проблеми та їх вирішення, які можуть виникнути під час доставки без попереднього дзвінка Одержувачу позначені на сайті Продавця у розділі «Оплата та доставка».

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Термін виконання замовлення залежить від розташування Одержувача - в межах міста Києва від 2х годин. За межами міста, термін виконання та доставки замовлення узгоджується з адміністратором інтернет-магазину окремо. Все залежить від складності замовлення: кількості товару та його наявності, від непередбачених подій, що не залежать від Продавця (ДТП, погодні умови, пробки та ін.).

4.2. У разі неналежного виконання доставки замовлення з вини Продавця (невідповідність замовлення з вимогами Покупця або товар у неналежному вигляді), подальші дії дивіться у розділі «Оплата та Доставка» на сайті www.srez.com.ua

4.3. Замовлення вважається виконаним у момент його передачі Одержувачу/Покупцю та/або його довіреним особам.

4.4. Угода між Продавцем та Покупцем діє з моменту її укладання до моменту вручення замовлення Одержувачу/Покупцю або його довіреним особам.

СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ

5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

5.2. Якщо Продавець не має певних елементів для оформлення замовлення з будь-яких причин (сезонність, відсутність потрібного сорту або кольору квітки) Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.

5.3. Заміна не квіткової продукції може бути проведена без попереднього погодження з Покупцем на аналогічний товар тієї ж цінової категорії.

5.4. Якщо зовнішній вигляд товарів відрізняється від зображення на сайті Продавця, це не може бути дефектом або причиною повернення коштів або заміни замовлення.

5.5. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті www.srez.com.ua, носять довідковий характер і не можуть повною мірою передавати достовірну інформацію про певні властивості та характеристики товару. У разі виникнення запитань у Покупця щодо властивостей та характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину за телефоном, або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ.

6.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.

6.2. Одержувач/Покупець може відмовитись або повернути замовлення відразу при отриманні, вказавши кур'єру причину повернення.

6.3. Покупець має право оформити листа, з рекламацією на адресу електронної пошти: admin@srez,com.ua, вказавши причину та надавши відповідні опис та підтверджуючі фото, протягом 24 годин після отримання подарунка одержувачем.

6.4. У разі заміни або повернення товару, Покупець або Одержувач повинен повернути попередній товар у такому вигляді, в якому йому був доставлений.

6.5. Продавець може відмовити у заміні чи компенсації вартості подарунка, у тому випадку, якщо у Одержувача є особисті причини для повернення товару (алергія, смакові якості та ін.) про які Продавця не було поінформовано.

6.6. У разі відмови від подарунка Одержувачем під час попереднього дзвінка, Покупець може отримати сплачені кошти за це замовлення, якщо воно ще не було створено флористами.

6.7. В інших випадках Продавець розглядає скарги протягом 3-х робочих днів з дня її отримання, про результати розгляду скарги Продавець повідомляє в електронному вигляді.

6.8. Якщо з вини Продавця замовлення не було доставлено у вказаний день Покупцем або Одержувачем, Покупець має право вимагати компенсацію, розмір якої не може перевищувати суму замовлення.

ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН.

7.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладання Договору за умов Оферти.

7.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем та діє до моменту виконання Продавцем зобов'язань до настоющему Договору.

7.3. Продавець має право вносити зміни до тексту цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.

7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти спричиняє внесення цих змін до укладеного вже чинного між Покупцем і Продавцем Договору, і ці зміни в Договорі набувають чинності з такими змінами в Оферті.

ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

8.1. Адміністрація Сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідала Сайт. Приймаючи Угоду, Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації Сайту про захист персональних даних. Крім того, Користувач погоджується, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

8.2. Адміністрація Сайту зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг Користувачеві.

8.3. Адміністрація Сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, номер контактного телефону, так і вторинні (технічні) дані: файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.

8.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації Сайту. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

8.5. Адміністрація Сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою покращення змісту Сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

9.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані із втратою чи пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцю.

9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар у момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані із втратою чи пошкодженням товару з моменту його прийому.

9.3. Продавець має право передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.

9.4. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання чи зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті www.srez.com.ua

9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.

9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.