"Твоя веселка"
51 троянда різних сортів ..
2300 грн
15 мікс кущових троянд
15 кущових різнокольорових троянд 50 см., Атласна стрічка 1м...
1130 грн
35 різнокольорових троянд
Роза різнобарвна 35шт. стрічка..
1475 грн
41 троянда
41 кущова різнокольорова троянда, стрічка 1м...
3360 грн
45 різнокольорових троянд
Роза різнобарвна 50 см. 45 шт. упаковка..
1905 грн
45 троянд в коробці
45 різнокольорових троянд в коробці 25 * 20..
2130 грн
Соковитий
 Троянда рожева, жовта, коралова 17 шт. троянда кущова малинова 11 шт. фісташка 5 шт. стрічка 2м...
1625 грн
Яскравий мікс
Ящик дерев'яний, троянда різнобарвна 15 шт. зелень, евкаліпт...
1251 грн
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Різнокольорові троянди

З приводу і без приводу, на свято чи просто на знак уваги так приємно дарувати дорогим людям чудові букети з різнокольорових троянд. Блиск в очах і щаслива вдячна усмішка від отримання такого ефектного презенту стануть для вас найкращою нагородою. Талановиті флористи компанії Srez складуть індивідуально для вас розкішну композицію, враховуючи стать та вік обдаровуваного, привід та захоплення.

Про що говорить букет різнокольорових троянд?

Жодна жінка не зможе встояти перед букетом троянд – це одвічна класика, яка завжди працює. Але якщо ви - оригінальна людина, бажаєте зробити креативний презент, зверніть увагу на букет різнокольорових троянд. Він говорить про індивідуальність підходу до вибору подарунка, бажання виділитися, піднести обдаровуваному щось нестандартне, цікаве.

Така яскрава квіткова композиція також багато говорить про людину, для якої вона призначається. Це неординарна особистість, активна, дуже енергійна, яка проживає кожну мить із насолодою. Різнокольорові троянди підійдуть молодій дівчині, такій же яскравій, соковитій, запашній, як самі квіти. Але також вони стануть чудовим презентом для екстравагантної дами бальзаківського віку та старше, яка віддає перевагу яскравим відтінкам, оригінальним речам, любить виділитися з натовпу.

Якщо ви вірите в символічність кольорової гами, то букет троянд різного кольору може багато про що говорити, залежно від того, які відтінки ви вирішили в ньому об'єднати. У нашому магазині завжди є кращі троянди – свіжі, здорові, пахучі, в широкому асортименті кольорів і відтінків:

  • червоні;
  • рожеві;
  • бузкові;
  • пурпурові;
  • помаранчеві;
  • жовті;
  • білі;
  • кремові.

Залежно від ваших уподобань, різнобарвний букет з троянд може бути упакований по-різному - елегантно обмотаний стрічкою, папером або спеціальною сіткою, поміщений в капелюшну коробочку або дерев'яний ящик. Наші можливості не мають меж, вони обмежуються лише вашими побажаннями, бюджетом.

Як підібрати різнокольоровий букет із троянд?

Вибираючи букети троянд різних кольорів, керуйтеся не тільки власними уподобаннями, але й особливостями смаку, обдаровуваного стилю. Зверніть увагу на його звички, стиль одягу, предмети, які оточують, уподобання. Якщо ви вагаєтесь з вибором, зверніться за допомогою до наших досвідчених флористів. Вони не тільки знаються на кольорах, а й на уподобаннях, побажаннях клієнтів.

Залежно від характеру, віку та статі обдаровуваного, флористи готові індивідуально підібрати композицію. Так, юним чутливим натурам ідеальним подарунком стане букет із троянд ніжних відтінків – кремовий, ніжно-рожевий, білий. Для активісток та «енерджазерів» підійдуть сміливі поєднання кольорів – помаранчевий, червоний, жовтий, яскраво-рожевий, фіолетовий, тощо. Чи не хочете ризикувати? Зверніть увагу на запропоновані варіанти букетів у даній категорії, один із них вас точно зацікавить.

Додайте фарб вашого життя та життя близької людини – даруйте квіти та радість разом із Srez!