В каталозі нижче представлені букети троянд, в яких присутні Бузкові троянди.

51 троянда меморі лейн
51 троянда меморі лейн 50 см. Упаковка, стрічка 2м..
2910 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Бузкові троянди

Якщо вам хочеться подарувати людині незвичайний презент, пропонуємо вибрати букет із бузкових троянд. Він неодмінно запам'ятається і викличе захоплення того, кому ви його зібралися дарувати. Де знайти саме такі квіти? Їх разом з доставкою по Києву та Україні ви можете замовити в нашому інтернет-магазині квітів Srez. Ми пропонуємо лише свіжі квіти, які довгий час радуватимуть вас та ваших близьких.

Флористи нашого магазину з любов'ю та турботою зберуть для вас квіткову композицію з потрібної кількості квіточок. Їх можуть доповнювати атласні стрічки, зелень, подарунковий папір, флористичні коробочки. Одним словом, у нас можна вибирати не тільки сорти та кількість кольорів, але й спосіб їхнього оформлення. Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам вибрати найбільш оптимальний варіант.

Які бувають і як з'явилися троянди бузкові?

Здається, що бузковий колір – не природний для розаріїв? Це правда. Щоб вони радували людей, селекціонерам довелося неабияк попрацювати. Для отримання саме такого забарвлення, вони вивели гібриди, в основі яких той самий ген, який є у «Анютиних вічко».

Щоб букети бузкових троянд були саме бузкові, їх слід правильно вирощувати. Йдеться про підбір оптимального місця для вирощування. Це має бути місце, яке в пообідню годину потрапляє в тінь.

Купити бузкові троянди сьогодні можна різних сортів. Сюди входять і шраби, і чайногібридні. Особливість, яка поєднує такі квіточки, - це колір бутону. До речі, бузкові троянди можуть називати ще блакитними, фіолетовими.

Сорти

Троянди бузкові сьогодні представлені різних сортів:

  1. "Блакитний Ніл". Це чагарник чайно-гібридний. Його висота – приблизно 1 м. Сам бутон – великий. Найчастіше на стеблі з'являється один бутон, але в деяких випадках може з'являтися три троянди. Розкрита квітка приємно пахне. Коли бутон повністю відкривається, його фарбування стає світлішим.
  2. Блакитна рапсодія. Це троянда-шраб, висота якої може досягати 1 м. Суцвіття – пишне, а посередині квітки – тичинки жовтого кольору. Коли бутон тільки починає розквітати, він спочатку насичений фіолетовий, потім світлішає до сіро-бузкового. Від погодних умов може залежати кінцевий колір.
  3. Кардинал де Рішельє. Такий кущ досить високий. Він цвіте близько місяця. Сама квітка – дуже ароматна, середнього розміру. В одному суцвітті найчастіше три квіточки, але може бути й одна.
  4. Новаліс. Кущ цього сорту дуже пишний. Його висота – близько 80 см. Цвітіння можливе двічі-тричі за сезон. Сам бутон – великий та пишний. Квітки зібрані у суцвіття. На одній гілочці може бути кілька суцвіть. Відрізняється красивим ніжно-бузковим кольором.
  5. Оріон. Це один із найкомпактніших кущів. Його висота – всього 30 см. Але на ньому багато троянд бузкового кольору.

Коли варто купити бузкові троянди

Здається, що троянди бузкові – особливі. Коли ж їх найкраще дарувати? Це буде доречно:

  1. На початку знайомства. Вони найкраще підходять для перших побачень, коли дуже голосно озвучувати свої почуття, можливо, ще й непристойно, але все ж таки хочеться виявити якийсь знак уваги. Ніжний колір бутону асоціюється з чистотою та щирістю у намірах.
  2. На знак подарунка для шефа чи бізнес-партнерів. Оскільки квіти бузкового кольору – не надто яскраві, такий вибір – ідеальний для презенту компаньйону або керівнику.
  3. У день одруження. Наречена – це чистота та ніжність у почуттях. Бузкові квіти, якнайкраще, підійдуть до білої сукні і підкреслять вишуканість і елегантність образу нареченої.
  4. Творчим людям. Бузковий – один із таємничих кольорів. Саме такий букет неодмінно сподобається екстравагантним і креативним людям.

Інтернет магазин Srez дарує вам можливість підібрати рожевий букет для будь-якого випадку.