В каталозі нижче представлені букети троянд, в яких присутні Фіолетові троянди.

11 троянда меморі
11 троянда меморі лейн 50 см. Стрічка 1м...
550 грн
19 троянд меморі лейн
19 троянд меморі лейн 50 см. Стрічка 1м..
955 грн
29 троянд мемори лейн
29 троянд мемори лейн 50 см. Упаковка, стрічка 1м...
1500 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Фіолетові троянди

Напевно, кожен із вас знає, що квіти – це один із найкращих подарунків. Без них не обходяться урочистості – ювілеї, дні народження, весілля тощо. Наш інтернет-магазин Srez пропонує великий вибір оригінальних троянд і не тільки. У нас ви можете замовити з доставкою по Києву та Україні букет із фіолетових троянд свіжого зрізу. Такий нестандартний колір бутона неодмінно викликає захоплення у того, кому його подарували.

Які букети з фіолетовими трояндами можна замовити у магазині Srez

Наші флористи із задоволенням зберуть для вас гарний букет із квітів потрібної вам довжини та кількості. Також композиція може бути доповнена:

 • атласними стрічками;
 • зеленню;
 • Подарунковим папером;
 • Флористичними коробочками;
 • солодощами чи іншими подарунками до композиції.

Що означають букети з фіолетовими трояндами

Ні для кого не секрет, що кожна квітка має свій прихований зміст. Це стосується й оригінальних кольорів фіолетового кольору. При створенні гарних композицій у наші дні частенько вибирають саме такі бутони. Сумнівів у тому, чи красиво та ефектно вони виглядають, немає. Троянди вишуканого кольору прикрасять будь-яку кімнату і у вазі, і у флористичній коробочці. А ще можна сказати, що букет фіолетових троянд виглядає дуже оригінально і навіть екзотично.

Красива фіолетова троянда може означати:

 • Надію;
 • Молодість;
 • рівновагу;
 • подяка;
 • Підтримку;
 • бажання привітати когось.

Фіолетовий колір у квіткових композиціях дуже цінується у католиків. Вони асоціюють цей колір із глибокою повагою. Саме з цієї причини на релігійних церемоніях у католицьких церквах можна побачити букети з фіолетовими трояндами.

Ще відзначимо цікавий момент, що бутон троянди фіолетового кольору також означає глибоку та духовну пристрасть, містичний початок. Саме тому квітку називають ще й містичною трояндою.

Ще одне значення фіолетової квітки – це магнетизм між двома людьми. Щоправда, тут варто бути обережним. Адже згідно з трактуванням, такі квіти не передбачають тривалих стосунків. Саме тому може йтися про сильний, але швидкоплинний потяг. Тому якщо ви плануєте спільне майбутнє з коханою дівчиною, краще подаруйте їй букет іншого кольору.

Купити фіолетові троянди цілком можна для вираження подяки та почуття дружби. Вони можуть символізувати ще бажання бути в компанії та прихильність до людини.

Але це ще не всі значення фіолетової квітки. У давнину фіолетовий колір був атрибутом королівської влади. Тому композиції з фіолетових троянд також можна приписати таку символіку як велич, слава, багатство.

Чому купити букет фіолетових троянд краще у нашому магазині

На це є кілька відповідей:

 1. Ми пропонуємо лише свіжі зрізи.
 2. Ми маємо багатий вибір квітів для будь-якого випадку.
 3. Ми пропонуємо швидку доставку флористичних композицій по Києву та Україні.
 4. При збиранні букетів враховуємо всі побажання клієнта.
 5. Приймає оплати різними способами.
 6. Можемо запропонувати супутні товари до квітів: іграшки, солодощі, вази та ін.
 7. Завжди підкажемо та допоможемо з вибором композиції.

Радуйте себе та близьких свіжими квітами. З нами це справді легко!