В каталозі нижче представлені букети троянд, в яких присутні Помаранчеві троянди.

Сюрприз
 19 помаранчевих троянд  Хризантема біла 3 шт. упаковка..
1177 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Помаранчеві троянди – букет для яскравих подій

Ритм життя сучасної людини часом не залишає часу для сентиментів. Але приділити увагу своїм коханим та близьким, друзям та колегам дуже просто – варто лише піднести гарний букет із помаранчевих троянд. Про ніжні, розкішні троянди кольору сонця з давніх-давен складали вірші, пісні та легенди, тому ця квітка найкраще розповість про ваші почуття.

Помаранчева троянда – квітка-свято!

Найпопулярнішою, класичною квіткою нашого часу вважається троянда. Їй раді всі представниці прекрасної статі: і юні дівчата, і розкішні пані. Цінується вона завдяки своєму тонкому, вишуканому аромату, різноманітності кольорів і відтінків, елегантності бутонів і квіток, що розпустилися. Подарувати троянду доречно на свято, пам'ятну подію або у звичайний день, як символ уваги.

Серед безлічі сортів, відтінків даної квітки особливо виділяється незвичайна та динамічна помаранчева троянда. Перша асоціація, коли бачиш таку яскраву квітку, – енергетичний заряд настрою! Флористика трактує помаранчевий колір як впевненість, цілеспрямованість, пристрасне кохання. Це пряме спонукання до дії. Для східної культури відтінки сонячного світла – це символ благополуччя, статку, тепла, поваги.

Руді троянди можна по-різному трактувати, розшифровувати, залежно від віросповідання, традицій та уподобань, але одне можна сказати з упевненістю – такий презент обов'язково викличе посмішку, захоплення, чудовий настрій у того, хто обдаровує!

Букет помаранчевих троянд може вмістити у собі величезну гаму емоцій. Існують десятки відтінків у діапазоні цього кольору, тому кожен підбере ідеальний букет для своєї половинки чи подруги. Варто відзначити ніжність пастельного персикового забарвлення, звернути увагу на піоноподібні бутони нюдового тону, що розчулюють будь-яку дівчину.

Помаранчеві троянди нещодавно використовуються у флористиці, але вони швидко завоювали симпатії і майстрів, і клієнтів. Милі, такі динамічні бутони здатні підкорити з першого погляду. Вони дозволять розфарбувати світ яскравими фарбами для рідних, друзів.

Кому підійде букет помаранчевих троянд?

Композиція таких кольорів вважається універсальною, класичною, тому вона підійде для будь-якого приводу. Сонячний букет помаранчевих троянд може бути презентом колезі, як данина поваги, і як любовне визнання другої половинки під час зустрічі після довгої розлуки. Вручити такі квіти можна різними способами, маючи на увазі:

  • другові чи подрузі – подяка за підтримку чи допомогу;
  • коханій дівчині – символізує перехід на новий рівень у стосунках;
  • дружині – як символ кохання, вдячності, подяки, вітання;
  •   начальнику, співробітникам по роботі – як вітання, як результат завершення проекту, угоди;
  • нареченій – весільний букетик із помаранчевих троянд дає заряд довгих, щасливих стосунків.

Між хлопцем і дівчиною такий колір матиме на увазі, символізуватиме пристрасть. Не просто сильні емоції, а щось інтимніше. Тому потрібно уважно поставитися до того, на якому етапі взаємин дарувати такий «сильний» презент.

Гарні букети з помаранчевими трояндами – це справді універсальний спосіб виразити широкий спектр почуттів. Він доречний на будь-якому святі для близьких, родичів та друзів. У салоні Srez кожен може замовити букет або кошик чудових квітів, складених та оформлених професійними флористами. У композиціях ми використовуємо лише свіжі квіти, які простоять довго. Купити помаранчеві троянди ви можете дистанційно, а ми зробимо все можливе, щоб ваш знак уваги прибув вчасно та у потрібне місце.