В каталозі нижче представлені букети, в яких присутні Гербери.


квітучий луг
 3 гербери, 2 кущові троянди, 2 хризантеми, зелень, упаковка..
760 грн
Міс чарівність
 3 гербери, 1 еустома, 2 альстромерії, 2 хризантеми, 1гіпсофіла, упаковка...
710 грн
Марсель
Гербера рожева 1 шт. троянда персикова 5 шт. троянда кущова біла 2 шт. альстромерія біла 3 шт. еустома рожева 2 шт. евкаліпт 2 шт...
1220 грн
Щасливий випадок
гербера різнобарвна 9шт. хризантема зелена 4 шт. зелень, упаковка..
1030 грн
Яскраві емоції
Гербера помаранчева 5шт. альстромерія 5шт. троянда червона 5 шт. хризантема зелена 5 шт. зелень, упаковка...
1540 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Букети Гербери

Вас запросили на свято, і ви обираєте букет? Не хочеться зупиняти вибір на трояндах, адже, здається, що вони такі банальні? Тоді рекомендуємо купити Гербер з доставкою. Вони гарні та яскраві. Здається, що в них сховалося саме сонечко, яке дарує нам свої промені.

Недорого та з дбайливою доставкою по Києву та Україні замовити квіти гербери у будь-якій кількості вам пропонує магазин квітів Srez. Наші флористи створять вам унікальну композицію, яка порадує і вас, і близьких вам людей.

Коли вперше з'явилася Гербера

Першою квітку Гербер описав Ян Гліновіус. Це було 1737 року. Цю трансільванську ромашку він назвав на честь товариша Трауготта Гербера. А пізніше Карл Лінней вніс рослину в класифікацію природного світу під назвою Гербера.

Але культивована гербера виникла через півтора століття. 1884 року Р.Джейсон, дослідник, знайшов квітку в Південній Африці. Зараз букети з Гербери складаються саме з таких кольорів, який виявив Роберт Джейсон.

Яку символіку мають букети гербер

Барвисті букети Гербер в різні часи несли різні символи. Наприклад, єгиптяни вважали, що Гербера близька до природи і символізує любов до сонця.

А ось вікторіанці подвійно дивилися на цю квітку. Деякі з них дотримувалися думки, що букет герберів незалежно від кольору та ситуації, в якій він подарований, означає радість і щастя. Інші вважали, що гербери символізують скритність і таємничість. Таким чином, якщо ви даруєте комусь таку квіткову композицію, це може означати ваше бажання зробити таємний сюрприз.

Гербера та кольори

Колірний асортимент у гербер - великий. Це дозволить вам вибрати квітку на свій смак. Але рекомендуємо зупиняти вибір на квітах не лише, орієнтуючись на свій смак, а й, взявши до уваги колір бутону. Адже кожен з них має своє значення:

  • жовтий – асоціюється із сонцем та життєвою енергією;
  • білий – нагадує ромашку. Його пов'язують із дитячою простотою та чистотою, невинністю;
  • кремовий - бажання виявити свої зворушливі почуття та турботу по відношенню до іншої людини;
  • рожевий – прояв поважних почуттів, замилування;
  • червоний – любовні почуття. Але не слід плутати їх із пристрастю, яку символізують червоні троянди. Букет гербери червоного кольору символізує спокійне кохання.

Якщо чоловік дарує букет червоних гербер, це не варто прочитувати як виключно романтичні наміри. Швидше за все це слід сприймати як побажання щасливого життя.

Особливості дарування Гербер

Що вибрати: букет з гербер одного кольору чи різнокольорові? Тут можна зупиняти вибір і на тому, і тому варіанті. Якщо людина, якій ви збираєтеся подарувати квіткову композицію, любить витонченість та простоту, виберіть букет із бутонів одного кольору. Так можна висловити своє почуття дружби, симпатію, щирість та поважне ставлення.

Якщо хочете побажати людині позитивних емоцій, усмішок, радості, щастя та благополуччя, підійде різнокольоровий букет. Він буде виглядати строкатим і соковитим. Якщо ви звернетеся до професійних флористів, вони допоможуть вам правильно розставити колірні акценти в букеті, щоб він мав потрібну вам символіку.

Зверніть увагу на те, що в букет з гербер зазвичай вибирають квіти без листя, тому попросіть спеціаліста в магазині додати трохи декоративних зелених гілочок. Тоді ваш букет виглядатиме ще об'ємніше і красивіше.

Вибираючи саме гербери, ви можете бути впевнені, що вони довго будуть радувати близьку вам людину, оскільки така квітка відрізняється чудовою стійкістю. У вазі він може простояти до двадцяти днів.