В каталозі нижче представлені букети квітів, в яких присутні квіти Фіолетового кольору.


11 троянда меморі
11 троянда меморі лейн 50 см. Стрічка 1м...
550 грн
19 троянд меморі лейн
19 троянд меморі лейн 50 см. Стрічка 1м..
1065 грн
29 троянд мемори лейн
29 троянд мемори лейн 50 см. Упаковка, стрічка 1м...
1700 грн
35 ірисів з зеленню в упаковці
Букет з 35 синіх ірисів з зеленню в упаковці...
1035 грн
45 тюльпанів
45 жовто-фіолетових тюльпанів 40 см., Стрічка 2м...
1880 грн
45 фіолетових тюльпанів
45 фіолетових тюльпанів в упаковці..
1880 грн
Весняне почуття
троянда 3 шт. Тюльпан 6 шт. зелень, упаковка..
595 грн
Казкова ніжність
 коробка, гвоздика 3, хризантема 4 кущова троянда 3, евкаліпт ..
976 грн
Калейдоскоп Квітів
 хризантема 4, статиця 2, альстромерія 2 евкаліпт, упаковка ..
455 грн
Яскравий подив
Троянда кущова піоновидна 5 шт. Еустома біла, фіолетова 5 шт. гербера 3 шт. гіперікум 2 шт. сухоцвіти, зелень, упакування...
1295 грн
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)

Букет фіолетових квітів

Ні для кого не секрет, що кожен колір у флористиці має значення. Якщо про це знає і дарувальник, і той, кому призначається презент, то можна чимало дізнатися про наміри людини, яка дарує квіти. Фіолетові квіти також мають значення. Вони символізують, насамперед, дружбу, щирість та довіру. Насичений фіолетовий колір свідчить про глибокі почуття. Таку колірну гаму вибирають впевнені в собі люди, які зуміли збагнути гармонію світу.

Квітковий магазин Srez готовий вам запропонувати букети фіолетового кольору в класичній упаковці, подарунковій коробочці або кошику. Також ми можемо додати до букету надувні кульки, іграшки, солодощі. При необхідності ви можете залишити нам замовлення не тільки на складання букета, але і на його доставку по Києву та Україні.

Які фіолетові квіти бувають у природі?

Красиво і вишукано виглядає фіолетовий букет квітів із троянд. Але такі сорти та кольори для троянди – штучно виведені. У природі можна зустріти такі квіти фіолетового кольору:

  1. Фіалка. Вона виглядає дуже ніжно. Невелику квітку в горщику можна розмістити будь-де.
  2. Гіацинт. Його аромат нікого не залишить байдужим!
  3. Орхідея. Букет із фіолетових квітів орхідей сподобається кожному. Така композиція підкорить серце будь-якої жінки. Орхідея фіолетового кольору - це екзотична і просто чудова квітка!
  4. Бузок. Кущі квітучого бузку - справжня прикраса будь-якого саду. А чому б не додати таку квітку в букет? Просто!
  5. Крокуси. Це, мабуть, одна з перших квіток, яка зацвітає навесні.
  6. Морозник. Він трохи нагадує еустому, і може легко прикрасити флористичну композицію.

Фіолетові троянди

У природі не зустрінеш троянду фіолетового кольору. Вона є наслідком тривалої роботи селекціонерів. Численні спроби схрещування та вживлення троянд гена «браків» дозволило вивести новий сорт - фіолетові квіти. Іноді на їх насичених пелюстках бутону можна помітити світліші, рожевіші або навіть бузкові ділянки.

Букет фіолетових квітів із троянд може означати любовні почуття, захоплення, щирість. Значення має як колір бутона, а й його розмір. Напіврозкриті бутони дарують молодим дівчатам, а ось повністю розкриті – ідеальний варіант для людей будь-якого віку, на будь-яке свято.

Букети фіолетових троянд можуть бути різні:

  1. Контрастні. Вони насичений фіолетовий колір троянд комбінується з іншими, контрастними. Цікаво виглядають фіолетово-білі або фіолетово-жовті композиції.
  2. Із сусідніх тонів. У такі букети підбирають троянди насиченого фіолетового та ніжного рожевого, бузкового, пастельного відтінків.
  3. Однотонні. Тут вибираються квіти в єдиному кольорі - фіолетовому з невеликою відмінністю в інтенсивності відтінків.
  4. Райдужні. Так називають букети, в яких використовуються квіти райдужної палітри і серед них, звичайно, фіолетові кольори.

Якщо ви або близька вам людина любите все оригінальне та нестандартне, то букет із фіолетових троянд або інших кольорів вам підійде просто ідеально! Замовити його можна на нашому сайті.