В каталозі нижче представлені букети, в яких присутні Єустоми.


"Рожева розкіш"
Троянда 23, кущова троянда 10, еустома 5 , упакування..
2500 грн
15 білих еустом
Еустома біла 15 шт. упаковка, атласна стрічка 1м. ..
1575 грн
19 еустом
 19 біло-фіолетових лізіантус в упаковці. стрічка 1м...
1895 грн
Букет від флориста Оксани
Лілія біла 3 шт. троянда рожева 5 шт. троянди піоновидні кущові 7 шт. хризантема салатова 3 шт. еустома біла 3 шт. евкаліпт 1 шт. ..
1955 грн
Казкова ніжність
 коробка, гвоздика 3, хризантема 4 кущова троянда 3, евкаліпт ..
976 грн
Кольорова палітра
Роза різнобарвна 31 шт. троянда кущова різнобарвна 7 шт. еустома біла 9 шт. статиця 5 шт. зелень 5 шт. упаковка...
3738 грн
Міс чарівність
 3 гербери, 1 еустома, 2 альстромерії, 2 хризантеми, 1гіпсофіла, упаковка...
655 грн
Марсель
Гербера рожева 1 шт. троянда персикова 5 шт. троянда кущова біла 2 шт. альстромерія біла 3 шт. еустома рожева 2 шт. евкаліпт 2 шт...
985 грн
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)

Букети еустоми

Еустома (або лізіантус, ірландська троянда) – це унікальне поєднання ніжності, простоти з елегантністю, витонченістю. Ця квітка є уособленням чистих, відкритих почуттів, платонічного кохання. Композиції з еустомою дарують близьким та дорогим людям, а також друзям, колегам, співробітникам, адже мовою квітів вони символізують повагу та дружбу, вірність та захоплення.

Квіти еустома – символ ніжності та краси

Ця квітка з'явилася відносно недавно у світі, у середині 19 століття, а по всьому світу поширилася у 30-х роках 20 століття. Квіти еустома мають центрально-американське походження та безліч назв, що говорить про різне трактування рослин у різних народах. Для когось це символ чистоти, ніжності, любові, а для інших – оберіг від негараздів, побажання довгого та радісного життя. У будь-якому випадку ірландська троянда є універсальною квіткою з позитивною енергетикою, яка підходить для різних приводів та подій.

Багато хто бажає купити еустому, оскільки квітка має велику схожість з трояндою, але довге граціозне стебло його (від 30 до 70 см) не містить шипів. Привабливо квітка виглядає в монобукетах і поєднанні з іншими рослинами, наприклад, з трояндою, півонією, орхідеєю, ірисами, тюльпанами, тощо. При цьому не потрібно обмежуватися тільки класичними букетами, адже чудово виглядають такі композиції в капелюшних коробках різноманітної форми, кошиках.

Цікаво, що спочатку лізіантус був тільки синього кольору, але багаторічні селекції призвели до того, що сьогодні ми можемо насолоджуватися широкою різноманітністю кольорів і відтінків. У Києві ви зустрінете букети еустоми білі, рожеві, лавандові, фіолетові, бежеві, лимонні та навіть червоні. Тішить і різноманітність форми, кількості, якості пелюсток на бутоні, адже вони можуть бути махровими, хвилястими та рівними, двоколірними та одноколірними.

Кому подарувати букети еустоми?

Природна ніжність квітки призвела до того, що її асоціюють із романтичними подіями, важливими заходами. Саме тому найчастіше букет еустом дарують на:

  • день народження;
  • побачення чи заручини;
  • сімейне свято; пам'ятний день;
  • на весілля чи вінчання;
  • 8 березня;
  • 1 вересня.

Все частіше еустома стала використовуватися в букетах нареченої, тому є пояснення. По-перше, ця квітка дуже стійка, вона здатна зберегти свою свіжість, привабливість протягом усього дня. Ну і, по-друге, ніжна квітка відмінно поєднується з іншими композиції, привносячи в неї витонченість. До того ж білий лізіантус уособлює безневинність, чистоту, благоговіння.

Флористи стверджують, що букет з еустомою підійде привабливим молодим жінкам та прямолінійним, простим людям. Він буде високо оцінений творчою, вразливою натурою, а також харизматичними особистостями. Приводів та осіб, яким можна купити квіткову композицію з еустомою – безліч. Головне – це ваше бажання та правильний флорист, здатний втілити задумане у дійсність.

Щоб ваші побажання були враховані і квіткова композиція радувала адресата, звертайтеся до наших професійних флористів. У квітковому салоні Srez вас чекають свіжі добірні квіти, готові вирушити до вас найближчим часом!