В каталозі нижче представлені букети, в яких присутні Гортензії.


Блакитне небо
Гортензія блакитна 3шт. хризантема танацетум 15 шт. альстромерія біла 2 шт. зелень, стрічка 1м...
1840 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Букет гортензій

Витонченість, скромність, легкість – ці три слова якнайкраще описують дивовижну квітку – гортензію. Він символізує добродушність, шляхетність та стриманість, приносить у дім позитивну енергію, радість та тепло. Вишуканий букет гортензій допоможе продемонструвати людині, як вона вам дорога, показати добрі наміри, чисті помисли. І оскільки суцвіття вражають своєю досконалістю, правильною формою, то гортензія не потребує дорогої упаковки – навіть одна гілочка може створити неповторний монобукет. А за наявності можливостей та бажань ви зможете замовити унікальний букет з гортензій у капелюшній коробці, скриньці чи шикарному оформленні.

Гортензія у букеті – символічність, значення

Ця квітка прийшла до нас зі Сходу. Згідно з легендою, коли народився Будда, вся земля здригнулася і з небес почали падати дивовижні квіти. Це й були гортензії, які вважаються неймовірно цінними в Азії й досі. Азіати вірять, що вони мають силу, здатні захистити від злих духів та демонів. Можливо тому букети з гортензії на Сході даруються як благословення, на удачу та благополуччя.

Неймовірно популярною гортензія, яку ще називають "китайська троянда", стала і у нас. Її садять у будинку та на ділянці, використовують у букетах та при декорації приміщень до свят, весілля. За минулий рік за кількістю популярності запитів від покупців гортензія вийшла в топ квіток, де стала майже в ряд з трояндою, півонією.

Асоціюється квітка з вірністю, дарують її на знак подяки. Сьогодні купити гортензію можна різних кольорів, адже існує понад 60 видів цієї рослини. Особливість квітки у тому, що у одному суцвітті можуть бути невеликі квіточки різних форм, відтінків. Найчастіше зустрічаються ніжні, пастельні тони даного суцвіття, але можуть бути і яскравіші, насичені кольори, залежно від сорту.

Гортензія в букеті може бути наступного кольору:

  • рожева – Спайк, Вендетта, Магічний Аметист, Маргарита;
  • біла – сорт із великими суцвіттями Нордпул, а також Сніговий м'яч, Маргарита, Магія;
  • блакитна – сорти Вендетта, Спайк, Аметист, Маргарита; найбільші суцвіття у сорту Спайк;
  • червона – Руді, Теракот, Зелена тінь (великі суцвіття);
  • темно-синя – унікальна квітка сорту Родео;
  • Зелена - Аннабель, Лізард, Зелена зірка.

Найчастіше дарують букети з гортензії як освідчення в коханні, вдячності, подяки. А подяка може бути різною – за зустріч, турботу чи увагу. Дуже цікаво, що такий презент відносять до «мовчазних подарунків», тобто його необов'язково підписувати. За ідеєю, одержувач самостійно здогадається, хто подарував йому такий вишуканий, приємний подарунок. Квітка настільки прекрасна, що не вимагає численних слів, вона сама чудово говорить за себе. Можливо, з цієї причини він став найкращим подарунком для романтичних натур, тонких, чутливих дівчат.

Рекомендації щодо догляду за гортензією

Отримавши у подарунок ніжний, витончений букет із гортензією, так хочеться продовжити його життя на багато днів. Щоб квіти виглядали якнайдовше ідеальними, перед тим як поставити їх у вазу, видаліть все листя з рослини, трохи вкоротіть стебло. Далі можна трохи розщепити стебло і кілька секунд потримати його над відкритим вогнем. Після цього опустити букет у крижану воду для загартовування.

Якщо такі кардинальні дії вам не до душі, то рекомендуємо просто кожні 2-3 дні коротити стебло на 1 см, міняти воду на свіжу, прохолодну. Не ставте букет під прямі промені сонця, занадто теплі місця, наприклад, біля батареї. Це зашкодить кожній зрізаній квітці.

Якщо ви вирішили зробити такий вишуканий подарунок, бажаєте купити букет гортензій, тоді завітайте неодмінно до нас. Салон Srez завжди готовий запропонувати вам свіжі прекрасні суцвіття, створити з них витончені монобукети або оригінальні квіткові композиції. Доставимо ваш подарунок швидко, у потрібне місце!