В каталозі нижче представлені букети, в яких присутні Хризантеми.


Іноземка
3 троянди, 1 хризантема, 3 альстромерії, 4 ірису, зелень, упаковка...
655 грн
Блакитне небо
Гортензія блакитна 3шт. хризантема танацетум 15 шт. альстромерія біла 2 шт. зелень, стрічка 1м...
1840 грн
Казкова ніжність
 коробка, гвоздика 3, хризантема 4 кущова троянда 3, евкаліпт ..
976 грн
Калейдоскоп Квітів
 хризантема 4, статиця 2, альстромерія 2 евкаліпт, упаковка ..
455 грн
квітучий луг
 3 гербери, 2 кущові троянди, 2 хризантеми, зелень, упаковка..
570 грн
Малиновый щербет
Троянда кущова малинова 15 шт. хризантема зелена 3 шт. эвкаліпт, упаковка..
1475 грн
Полум'я
Кущова троянда червона 4 шт. хризантема біла 2 шт. альстромерія 3 шт. зелень, упаковка..
785 грн
Ромашкове поле
Хризантема біла 51 шт. танацетум 50 шт. упаковка..
5750 грн
Сюрприз
 19 помаранчевих троянд  Хризантема біла 3 шт. упаковка..
1177 грн
Чисте серце
Кущова рожева троянда 6, хризантема біла 3, зелень, упаковка...
770 грн
Щасливий випадок
гербера різнобарвна 9шт. хризантема зелена 4 шт. зелень, упаковка..
795 грн
Яскраві емоції
Гербера помаранчева 5шт. альстромерія 5шт. троянда червона 5 шт. хризантема зелена 5 шт. зелень, упаковка...
1150 грн
Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)

Букет хризантеми

Хризантема – квітка, що здавна відома у Китаї та Японії, де є символом довголіття, використовується і до цього дня у різних церемоніях. У наш час селекціонери вивели настільки широке розмаїття суцвіть цієї квітки, що вони здатні вразити навіть розпещеного клієнта. Професійні флористи, обігруючи кольори та форми хризантем, створюють шикарні монобукети або комбінують їх з іншими рослинами у витончених квіткових композиціях.

Хризантема – чарівність та символічність квітки

Крім зовнішньої краси, витонченості форми, хризантеми від інших кольорів відрізняє також виражений аромат, неймовірна стійкість, тривалість цвітіння. Свіжозрізані рослини здатні простояти у вас вдома у вазі понад 2 тижні при правильному догляді, комфортному температурному режимі. Але відрізняє цю квітку також символічність, адже вона прийшла до нас із мудрого Сходу.

У Японії хризантема – це символ сонця, довгого та щасливого життя. Вона довгі роки стала символом нації, використовувалася повсюдно у різних церемоніях, прикрашала герби імператорів. Це сонячна квітка означає натхнення, добробут, вірність і відданість. Японки і досі збирають росу з квітів для вмивання, щоб продовжити свою молодість.

У Китаї ж букет хризантем має трохи інше значення, хоча за змістом подібне. Раніше він підносився лише людям високих чинів, адже наголошував на високому становищі в суспільстві, величі, честі. Одяг, предмети інтер'єру із зображенням сонячної квітки могла дозволити одягати, використовувати лише імператорська родина.

Час, звичайно ж, змінив ставлення до квітів, вони стали доступними всім людям, але при цьому символічність значення зберігається. На Сході, як і раніше, букети з хризантем дарують шановним, близьким людям, бажаючи підкреслити їх значущість, пошкодувати довголіття, щастя, наповнити їх будинок позитивною енергією.

У Європі ж сьогодні існує понад 30 різновидів хризантеми, яка в різних її частинах трактується по-різному. В Італії це символ кохання, безсмертя, у Німеччині – шляхетності, чистоти помислів. Але значення залежить і від кольору:

  • червоні квіти – дружні почуття, платонічна любов;
  • білі хризантеми – чистота помислів, щирість стосунків;
  • рожеві – це серйозність намірів, щирість почуттів;
  • жовті суцвіття допомагають висловити почуття поваги, подаються на знак подяки.

Букет хризантем – особливий подарунок для дорогої людини

Букет хризантеми – універсальний подарунок, який доречно подавати різним людям з різних приводів. Так композиція блідих, пастельних відтінків підійде молодим дівчатам, підкреслить їхню природну чарівність, природну красу. Насичені відтінки підходять жінкам у віці, енергійним та вольовим особам. Чоловічий букет може складатися із жовтих суцвіть, але з мінімумом декору. Подарувати хризантеми доречно на сімейні свята, весілля, ювілеї, пам'ятні дати, а також як презент колегам, бізнес-партнерам.

Хризантема часто використовується у весільному декорі, букеті нареченої. Сюди вона відмінно підходить не тільки на вигляд, але і по символічності, витривалості кольору.

Якщо ви бажаєте купити хризантеми в Києві як монобукет або чарівну складну квіткову композицію, звертайтеся в Квітковий салон Srez. Наші талановиті флористи індивідуально для вас складуть букет зі свіжих квітів з огляду на всі побажання. А доставка не змусить на себе довго чекати - подарунок буде в потрібному місці, у потрібний час!