В каталозі нижче представлені букети квітів, в яких присутні квіти жовтого кольору.


"Твоя веселка"
51 троянда різних сортів ..
2100 грн
45 тюльпанів
45 жовто-фіолетових тюльпанів 40 см., Стрічка 2м...
1880 грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Жовті квіти

Всі, напевно, чули думку про те, що жовті квіти означають розлуку та розставання. З цим пов'язано чимало творчості, прикмет, прислів'їв. Але не варто вірити забобонам! Не треба боятись жовтого кольору, а навпаки насолоджуватися його яскравою, сонячною енергією.

Жовті квіти – значення букета

Кожен колір дарує різні емоції, відчуття. Щодо жовтого – він несе гармонію, радість та оптимізм. Жовтий букет квітів у всьому світі асоціюється із дружбою, щастям, багатством, інтелектуальністю. Психологи стверджують, що цей відтінок буде ідеальним до дня народження, адже він означає життєлюбство.

Букет жовтих квітів вирізняється серед інших, привертає увагу. Будучи сонячним цвітом, він несе позитивний заряд, енергію. Це знак щирої та сильної дружби. Але варто згадати про прикмету цих кольорів до розлуки. Мається на увазі, що такий колір дасть зрозуміти, що почуття згасає, оскільки він більше підходить для дружніх стосунків.

Дарувати такі квіткові композиції добре на день народження з нагоди працевлаштування, як побажання удачі та успіху, на випускний. Проте варто бути обережним із забобонними людьми. Взагалі враховувати характер одержувача не зайве, щоб подарунок не витлумачили невірно.

Як прийнято дарувати букет жовтих квітів?

Несучи у своїх пелюстках сонячне світло, енергію та позитив, жовта квітка буде доречною на багатьох святах родичів, друзів, колег. Він здатний висловити подяку, підтримати, підняти настрій та показати почуття.

Які ж вибрати композиції жовтого кольору? Все залежить від сезону, адже згідно з ним ви можете віддати перевагу наступним кольорам:

  1. Весняні квіти для букетів – це нарциси, кульбаби, тюльпани, іриси. Вони несуть тепло та сонячне світло. Композиції таких рослин використовують для прикраси релігійних служінь, свят, як Великдень, наприклад.
  2. Якщо свято припадає на літній період, то привітати винуватця урочистості можна маргаритками, ліліями, жовтцями або братками. Життєрадісно та динамічно виглядають букети з ранункулюса, геліопсису, гіацинтів, рудобекії. Жовті польові квіти порадують молодих дівчат, життєлюбів.
  3. Восени центральною фігурою флористичних салонів буде соняшник. Різні відтінки лимонного, золотистого і навіть шоколадного дозволяють створити незвичайні поєднання.
  4. Взимку дарують букети із жовтих квітів, у яких переважають класичні хризантеми, гербери, гвоздики. У короткі та сірі дні особливо приємно отримати справжній вибух фарб!

І варто, звичайно, виділити всесезонний варіант - троянди. Це класика, яка подобається всім, тому її віддають перевагу цілий рік.

Магазин Srez може запропонувати великий вибір яскравих жовтих кольорів. Флористи складуть класичний букет або композицію у капелюшній коробці, кошику. Свіжі квіти зможуть радувати своїм виглядом не один тиждень, а оригінальне оформлення підкреслить незвичність букета. На вибір клієнта композицію доповнюють різним декором – стрічками, фетром, паперовою або плівковою упаковкою, листівками та кулями, солодощами. Ми врахуємо кожне побажання, а якщо потрібно, то запропонуємо не одну цікаву ідею.