В каталозі нижче представлені букети квітів, в яких присутні квіти Рожевого кольору.


101 рожева троянда
 101 рожева троянда 60 см. Стрічка 2м...
3925 грн
29 кущових троянд
 29 малинових кущових троянд 50 см. Стрічка 1м...
2400 грн
"Рожева розкіш"
Троянда 23, кущова троянда 10, еустома 5 , упакування..
2500 грн
"Твоя веселка"
51 троянда різних сортів ..
2300 грн
21 троянда Бомбастик
21 кущова троянда бомбастік 50 см., Пакувальний матеріал, атласна стрічка 1м...
1865 грн
25 піоновидних троянд
 25 кущових піоновидних троянд 50 см. Евкаліпт 2 шт. упаковка..
2110 грн
25 троянд "Бомбастік"
 25 кущових піоновідние троянд 50 см. Стрічка 1м...
2110 грн
51 кущова троянда
51 кущова троянда Бомбастік 50 см...
4185 грн
Pink Girl
Троянда 7 кущова троянда 5 альстромерії 1 гіперікум 2 упакування ..
995 грн
Казкова ніжність
 коробка, гвоздика 3, хризантема 4 кущова троянда 3, евкаліпт ..
976 грн
Калейдоскоп Квітів
 хризантема 4, статиця 2, альстромерія 2 евкаліпт, упаковка ..
455 грн
Коробка ніжна
Троянди 15 шт Корзина Декор..
955 грн
Міс чарівність
 3 гербери, 1 еустома, 2 альстромерії, 2 хризантеми, 1гіпсофіла, упаковка...
655 грн
Малиновый щербет
Троянда кущова малинова 15 шт. хризантема зелена 3 шт. эвкаліпт, упаковка..
1475 грн
Марсель
Гербера рожева 1 шт. троянда персикова 5 шт. троянда кущова біла 2 шт. альстромерія біла 3 шт. еустома рожева 2 шт. евкаліпт 2 шт...
985 грн
Чисте серце
Кущова рожева троянда 6, хризантема біла 3, зелень, упаковка...
770 грн
Яскравий подив
Троянда кущова піоновидна 5 шт. Еустома біла, фіолетова 5 шт. гербера 3 шт. гіперікум 2 шт. сухоцвіти, зелень, упакування...
1295 грн
Показано від 1 до 17 з 17 (всього сторінок: 1)

Рожеві квіти

Традиційно букет із рожевих квітів асоціюється з ніжними почуттями, закоханістю. Незалежно від того, який сорт квітів, рожевий завжди виглядає ніжно, елегантно, він символізує трепетне ставлення, ніжне кохання, виражає симпатію. Але оскільки відтінків рожевого багато, як і сортів квітів, то й кожен з них несе певний посил.

Рожеві квіти – призначення, символізм

Рожевий є одним із найпопулярніших відтінків у флористиці. Він став результатом білого тандему з червоним, чим і була продиктована його символічність. Білий – це чистота, невинність, а червоний – кохання, захоплення, палкі почуття. Дивовижний тандем таких відтінків подарував нам рожевий, який так само виражає романтичність, як червоний, але не такі пристрасні почуття, а більш трепетні, ніжні, легкі та окрилені.

Букет рожевих квітів, подарований молодій дівчині, - це символ почуттів, що тільки зароджуються, бажання партнера підтримувати, розвивати відносини. Якщо це презент від чоловіка після довгих років у шлюбі, то трактувати його можна як подяку, бажання показати, що почуття ще не охолонули.

Однак відтінок теж має значення, так:

  • насичений рожевий - це колір впевнених у собі особистостей, знак того, що особистість, що презентується, захоплює, хвилює;
  • ніжно і блідо-рожевий – колір симпатії, прояв сильного потягу, у флористиці це символ юності, свіжості, але при цьому символ поваги, дружби;
  • яскравий рожевий, кораловий символ пристрасті, великого бажання.

Сьогодні в квіткових салонах є букети рожевих квітів в асортименті. А це, як відомо, ускладнює вибір. Щоб вгадати з подарунком, придивіться до обличчя, що обдаровується, і дізнайтеся трохи більше про самі кольори, їх призначення.

  1. Рожеві троянди – благородні квіти, які говорять понад тисячу слів. Вони символізують земну пристрасть і водночас неземну бездоганність. Рожеві квіти виражають захоплення красою, чарівністю жінки чи юної дівчини, наголошують на важливості особи. Ідеальний презент для побачення.
  2. Лілії ніжного кольору демонструють щирі наміри людини, чистоту помислів, вірність.
  3. Орхідеї підкреслюють любов, досконалість особи та почуттів до неї. Дехто вважає їх оберегом від поганих сил.
  4. Гортензія – квітка добродушності, яка буквально заряджає все довкола позитивною енергією, наповнює будинок щастям. Квіти рожевого кольору демонструють вашу доброзичливість, хороше ставлення до людини.
  5. Півонії – знак кохання, честі, гідності, а також міцного шлюбу. Не дивно, що дарувати їх на річницю весілля дуже доречно.
  6. Еустоми – це подяка адресату, символ довгого, щасливого життя.
  7. Хризантеми у флористі позначають довголіття, процвітання, є символом життя. Звичайно ж, це чудовий подарунок на день народження.

Де купити квіти в Києві, області?

Квітковий салон Srez дозволить вам мовою кольорів висловити ваші почуття та помисли. Ми створюємо індивідуально під клієнта квіткові композиції, а також пропонуємо тим, хто не любить морочитись, готові рішення – букети на будь-який смак. Якщо вас цікавить рожевий букет квітів, телефонуйте нашим менеджерам, і вони зорієнтують вас за вартістю, термінами виготовлення та часом доставки вашого презенту.