В каталозі нижче представлені букети квітів, в яких присутні квіти блакитного кольору.


Блакитне небо
Гортензія блакитна 3шт. хризантема танацетум 15 шт. альстромерія біла 2 шт. зелень, стрічка 1м...
1840 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Сині квіти

Щоб залишити незабутнє враження та подарувати яскраві емоції, варто вибрати щось незвичайне. Нестандартним і незабутнім варіантом будуть ніжні блакитні квіти. Такий букет, безумовно, продемонструє ваше особливе ставлення, буде високо оцінений обдарованим.

Що символізує букет синіх квітів?

Букет блакитних квітів стане приємним подарунком та несподіваним сюрпризом. Адже сині, блакитні квіти більш рідкісні, ніж інші. Блакитний у флористиці – це кохання, бажання, натхнення. Для оформлення квіткових композицій часто використовують крім селекційних сортів та польові квіти. Такі поєднання дозволяють отримати оригінальні букети, що дивують витонченістю, пахощами, кольоровою гамою.

Відтінки блакитного відрізняються спокоєм, рівновагою та легкістю. Цей колір має романтичність, у той же час загадковість, ефемерну легкість. Відповідно люди, які віддають перевагу йому, мають неабияку особистість, духовність, але також віддають данину традиційності.

Блакитні букетики мають ніжний, веселий вигляд, тому підходять всім - від юних дівчат до старших дам. Тут необхідно просто підібрати найкращий відтінок.

Блакитний букет квітів – ідеї подарунку

Букет блідо-синіх кольорів від нареченого – це пряма заява про відданість, вірність, чесність. Багато дівчат люблять польові блакитні квіти, які підкреслюють творчу та легку натуру, фантазію, свободу.

Найпопулярніші варіанти подарунка у блакитних тонах:

  1. троянди - щире кохання, неординарність, серйозні наміри чоловіка;
  2. хризантеми – повага та теплі почуття, підійдуть коханим, родичам, друзям, на ювілеї та річниці;
  3. блакитні тюльпани – незвичайні рідкісні квіти, що символізують відданість, вірність;
  4. дзвіночки - для школярок, юних дівчат;
  5. незабудки – символ вічного кохання від молодої людини;
  6. гортензії – подрузі, сестрі та, як варіант, весільний букет;
  7. дельфініум - підійде практично всім.

Оригінальним та практичним подарунком стане рослина в горщику. Як своєрідний блакитний букет квітів можна подарувати братки, герань, проліски, гіанцити. Такий презент принесе почуття спокою та стане естетичною прикрасою інтер'єру. До того ж він простоить набагато довше, варто тільки підібрати період цвітіння.

Ну а якщо хочеться зовсім здивувати, то можна піднести незвичайні блакитні квіти та міні дерева. Такий презент точно запам'ятається. Наприклад, хіонодокс - суцвіття у формі кистей, тунбергія - вічнозелена рослина з суцвіттями, підходить вертикальна висадка за типом ліан; волошки - невибагливі квіти; іпомея має довгий період цвітіння.

Блакитні квіти можуть бути доповненням до презенту або відігравати роль основного подарунка. Та й сам собою такий букет не залишиться непоміченим. Флористичний магазин Srez пропонує букети із блакитних квітів, оформлені різним декором. Безліч нестандартних ідей зможуть сподобатися та завоювати симпатії кожного покупця. Ми подбаємо, щоб вибраний букет був доставлений точно у призначений час, і сюрприз вдався.