В каталозі нижче представлені букети, в яких присутні Тюльпани.


21 червоний тюльпан
 21 червоний тюльпан 40 см зі стрічкою..
785 грн
15 різнокольорових тюльпанів
Тюльпан різнобарвний 15 шт. упаковка..
720 грн
19 білих тюльпанів
Тюльпан білий 19 шт. упаковка...
720 грн
25 білих тюльпанів в упаковці
 25 білих тюльпанів в упаковці..
1125 грн
25 різнокольорових тюльпанів
Тюльпан різнобарвний 25 шт. упаковка..
1110 грн
25 червоних тюльпанів
25 червоних тюльпанів в чорній упаковці..
1110 грн
35 тюльпанів
35 біло-червоних тюльпанів 40 см в упаковці..
1480 грн
35 різнокольорових тюльпанів в упаковці
35 різнокольорових тюльпанів в упаковці..
1480 грн
45 тюльпанів
45 жовто-фіолетових тюльпанів 40 см., Стрічка 2м...
1880 грн
45 тюльпанів
45 червоних тюльпанів 40 см., Упаковка..
1880 грн
45 фіолетових тюльпанів
45 фіолетових тюльпанів в упаковці..
1880 грн
49 білих тюльпанів
Тюльпан білий 49 шт. крафт упаковка...
2065 грн
Весняне почуття
троянда 3 шт. Тюльпан 6 шт. зелень, упаковка..
595 грн
Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Букети тюльпанів

Тюльпани – це дивовижні квіти, дивлячись на які ми згадуємо весну, теплі гроші, молодість та свіжість. Вони символізують зміни в житті на краще, є символом нової епохи, з якої прийде тільки все добре, позитивне. Залежно від кольору, тюльпани можуть даруватись і коханим, близьким людям, і знайомим, колегам, партнерам. Варто підкреслити, що подається ця квітка як подарунок не тільки жінкам, а й чоловікам, але варто ретельно в такому разі підходити до вибору кольору, відтінку.

Що означає букет тюльпанів? Символіка квітки

Ця чарівна квітка прийшла до нас із Стародавньої Персії ще 17 столітті, де була символом кохання, краси. У ті часи це була рідкісна рослина, за яку віддавали цілі статки. Після цього він почав вирощуватися масово в Європі, втративши таким чином свою ексклюзивність, але не втративши чарівність, любов мільйонів. З тюльпана змальовано безліч картин, про нього оспівано в сотнях пісень, співу та віршів, його форма надихнула багатьох майстрів та умільців на створення унікальних речей.

За старих часів казали, що в кожному бутоні цієї квітки заховано щастя. Можливо тому букети тюльпанів є синонімами слів «благополуччя», «удача», «радість». Вони передають позитивні емоції, наповнюють весняним настроєм та позитивною енергією будинок.

Не дарма тюльпани розквітають до жіночого свята – до 8 березня. Але це не означає, що доступні вони лише навесні, і влітку, і взимку можна зустріти сьогодні цю весняну квітку, просто вартість її не в сезон трохи більша.

Якщо говорити про символіку квітки, то обов'язково потрібно порушити тему про її забарвлення. А сьогодні купити тюльпани в Києві можна різних тонів, відтінків, і кожен із них символізує різне:

  • червоний – символізують пристрасть, бурхливі емоції, кохання;
  • рожевий – вказують на ніжні почуття, лагідне ставлення;
  • білий – говорять про ніжність, щирі почуття до обдаровуваного;
  • жовтий - незважаючи на стереотипи, є побажанням щастя, гарного настрою;
  • фіолетовий - говорять про прихильність людини до обдаровується;
  • бузковий – свідчать про дружні стосунки, прихильність, теплоту.

Виходить, що неординарним, загадковим особам можна подарувати фіолетові, бузкові, жовті бутони, партнерам – яскраво-жовтогарячі квіти, а на перше побачення доречно взяти ніжно-рожевий букет тюльпанів. Ця квітка є універсальною, її можна дарувати з будь-якого приводу і без неї, абсолютно різним особам.

Як доглядати букет з тюльпанів?

На жаль, тюльпан не є надто стійкою квіткою, але при правильному догляді та температурі, свіжості рослини вони здатні простояти від 3 до 7 днів. Головне правило їх збереження – прохолодна, свіжа вода. Регулярно оновлюйте воду, можна 2 рази на день, підкидайте кубики льоду у вазу. Також рекомендується щодня укорочувати стебло на 1 див.

Якщо потрібно зберегти букетики з тюльпанів на кілька днів до їх вручення, помістіть їх в холодильник, загорнувши в газету. Варто зберігати в нижній частині, що призначена для овочів, при температурі близько 5 °С. Тільки виключіть близьке розташування фруктів, овочів із квітами.

Чи не знаєте, який краще купити букет тюльпанів? Втрачаєтеся у виборі кольору чи упаковки? Звертайтесь за допомогою до професійних флористів салону Srez. Вони підкажуть та допоможуть вам з оформленням, підберуть гарну квіткову композицію індивідуально під ваші запити, вимоги.

Доставка тюльпанів від компанії Srez здійснюється у найкоротші терміни за вказаною вами адресою. Подаруйте близьким щастя та радість разом з нами.